Kávové předplatné ČR

Každý měsíc 350 g čerstvě upražené kávy ve vaší schránce
Kávové předplatné ČR
Každý měsíc 350 g čerstvě upražené kávy ve vaší schránce
1 440 Kč
Cena vč. DPH

Nebaví vás neustále řešit, zdali máte doma dostatek čerstvé kávy nebo co je zrovna v naší nabídce nového? Přenechte tyto starosti nám. Objednejte si kávové předplatné na 4, 6 nebo 12 měsíců, získejte poštovné zdarma a především možnost ochutnat kávy zakoupené pouze pro vás.

Rádi byste darovali kávové předplatné jako dárek?

K bezproblémovému zpracování Vaší objednávky prosím postupujte takto: Do fakturačních údajů uveďte Vaše jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo a emailovou adresu. Do dodacích údajů napište jméno, příjmení, adresu a telefonní číslo obdarovaného. Emailovou adresu obdarovaného neuvádějte!!!! V případě dotazů nás kontaktujte v pracovních dnech od 8 do 16 hodin na telefonním čísle +420 314 004 550 nebo na emailu info@doubleshot.cz.

Zde si můžete vytisknout dárkový poukaz.

Kávové předplatné je založeno na principu pravidelných zásilek čerstvě upražené kávy po dobu 4, 6 nebo 12 měsíců dle vaší preference. Vždy první středu v měsíci pro vás upražíme a odešleme kávu, která buď patří do aktuální nabídky nebo jsme ji zakoupili pouze a jen pro naše kávové předplatitele.

Za dopravu službou PPL samozřejmě nic neplatíte.

V případě, že chcete kávové předplatné věnovat jako dárek, můžete si stáhnout a vytisknout dárkový poukaz v PDF.

Předplatné lze po domluvě pozastavit na libovolnou dobu (dovolená, prázdniny). Změny v již zakoupeném předplatném akceptujeme do 25. kalendářního dne měsíce, před odesláním dalšího předplatného. O odeslání zásilky budete vždy informováni emailovým zpravodajem, který obsahuje detaily o kávě a její přípravě (viz. náš archiv).

Podrobné informace
Celkové množství kávy1400 g (4 x 350 g), 2100 g (6 x 350 g) a 4200 g (12 x 350 g)
Za poštovné ušetřítecca 200 Kč (4 měsíce), 300 Kč (6 měsíců) a 580 Kč (12 měsíců)
Dárkový certifikátStáhnout v PDF
Producentdoubleshot